top of page
omer egitim 3.JPG

Başlangıç Eğitimi

 • Daha önce hiç sörf yapmadıysan buradan başlıyorsun.

 • Bu eğitim 5 seanstan oluşuyor. 

 • İster günde 1 saat yap ister, 2 saat. Karar senin

 • İster teke tek özel ders al, ister grupla beraber 3 kişi.

 • Bu temel eğitimi tamamladığında sörfle amatör seviyede gidiş ve dönüşler yapabilirsin.

Lia Fotoğraflar9_edited.jpg

Orta Seviye

 • Hızlı dönüşleri, kıyıdan ipi çekmeden yelkenini kaldırıp board’a binmeyi ve hafif esen rüzgarlarda beginner malzeme ile hiç yavaşlamadan rüzgar altı dönüşleri yapabilmeyi öğreniyorsun.

 • Eğitimin sonunda artık beline taktığın trapez kemeri ile kollarındaki yükü azaltarak yelkeni vücut ağırlığınla taşıyabiliyorsun. Yani artık trapezle yorulmadan daha uzun sörf yapabilirsin.

6E7A7665.jpg

İleri Seviye

 • Sörf board ‘unun üzerindeki ayaklıklara ayaklarını takarak board'a hakim olursun, artık süratli uzun seyir yapabilirsin.

 • Sudan kalkış tekniğiyle, yelkeni sudan çekerek kaldırmak yerine yelkenle birlikte sudan kalkarak sörf yapmaya başlayabilirsin.

 • Bu aşama bittiğinde tam anlamıyla rüzgar sörfü yapmaya başlamış oluyorsun.

Screen Shot 2022-03-08 at 23.14.01.png

WELCOME ON BOARD!

Wing Foil  & Wind Foil Eğitimi

 • Wing foil derslerimiz 5 seanstan oluşuyor. 

 • Eğitimleriniz birebir  özel derslerden oluşuyor.

 • İster günde 2 saat ister 3 saat yap karar senin!

 • 5 seansın sonunda artık uçuyorsun.

Eğitim ile ilgili merak ettikleriniz.

1 / Bu Bi Sörf Okulu, Alaçatı'da hangi spor dallarında eğitim veriyor? Bu Bi Sörf Okulu, Alaçatı'da windsurf, kitesurf, wingfoil, windfoil ve kürek sporlarının eğitimlerini vermektedir. 2 / Alaçatı'da windsurf (rüzgar sörfü) eğitimi almak için Bu Bi Sörf Okulu neden tercih edilmeli? Bu Bi Sörf Okulu, deneyimli ve işinde uzman eğitmenlerinin yanı sıra, Alaçatı sörf koyunun rüzgar koşullarına göre lokasyon olarak mendireğin hemen yanında yer alarak bir avantaja sahiptir. Yeni başlayanlar için de belirli bir seviyenin üzerindeki sörfçüler için de konumu, kadrosu ve ekipmanlarının kalitesi ile eşsiz bir hizmet sunar. 3 / Bu Bi Sörf Okulu'nda hangi yaş grupları için windsurf (rüzgar sörfü) eğitimleri mevcut? Bu Bi Sörf Okulu, çocuklar ve yetişkinler için ayrı ayrı dersler sunar. Windsurf (rüzgar sörfü) eğitimleri fiziksel yeterlilik göz önünde bulundurularak genellikle 6 yaş ve üzeri öğrencilere önerilir. 4 / Alaçatı'da sörf, rüzgar sörfü, kite ve wing sporlarını öğrenmek için en uygun dönemler ne zamandır? Alaçatı, konum avantajı sayesinde bütün yıl boyunca rüzgar sörfü ve diğer sörf sporları için idealdir. Özellikle bahar ve yaz aylarında rüzgar ve havanın sıcaklığı sörf yapmak için çok uygundur. 5/ Windsurf/Kitesurf/Wingfoil/Windfoil/Kürek sporu hakkında bilgi almak için Alaçatı'daki Bu Bi Sörf Okulu'na nasıl ulaşabilirim? Eğitim verdiğimiz sporlar hakkında daha fazla bilgi almak için okula telefon edebilir, sosyal medya üzerinden bize ulaşabilir veya doğrudan okulumuza gelip bizi ziyaret edebilirsiniz. 6/ Bu Bi Sörf Okulu, Alaçatı'da hangi günler ve saatlerde eğitim veriyor? Bu Bi Sörf Okulu haftanın yedi günü eğitim vermektedir. Ders saatleri sabah 9 ile akşam 7 arasında düzenlenir, akşam saat 6’da son dersimiz yapılır. 7/ Alaçatı'da sörf sporlarına yeni başlayacaklar için Bu Bi Sörf Okulu'nun sunduğu öneriler nelerdir? Yeni başlayanlar için öncelikle temel eğitim kursunu ara vermeden tamamlamanız tavsiye edilir. Bir kondisyon kazanmanız için harika bir başlangıç olur ve suda board üzerinde yapılan sporlara genel bir giriş sağlar. 8/ Alaçatı'da windsurf, windfoil, wingfoil, kitesurf ve kürek sporları için gereken ekipmanlar Bu Bi Sörf Okulu tarafından sağlanıyor mu? Bu Bi Sörf Okulu, tüm eğitimler için gerekli ekipmanları sağlar. Başlangıçta bir malzeme satın almanıza gerek yoktur, kişisel ekipman kullanmak isteyen öğrenciler kendi ekipmanlarını da getirebilirler. 9/ Bu Bi Sörf Okulu'nda Alaçatı'da deneme dersleri yapabilir miyim? Evet, Bu Bi Sörf Okulu’na gelip bir saat ders alıp sonrasında devam etmek isterseniz aldığınız dersi pakete tamamlayabilirsiniz. Bu, herhangi bir sörf sporunu denemek isteyenler için mükemmel bir fırsattır. 10 /Alaçatı'da rüzgar sörfü, kite, wing ve kürek sporlarında güvenlik için neler yapmalıyım? Bu Bi Sörf Okulu, yeni başlayanlar için bir dizi başlangıç programı sunar. Bu programlar, size eğitim sırasında bu sporlarla ilgili bütün gerekli temel teknikleri ve güvenlik prosedürlerini öğretir.

bottom of page