top of page

LEARN TO FLY 
TODAY 

Kitesurf Eğitimi

Kite derslerimiz Advance Kiting tarafından verilmektedir.

Kiteboard’un en güzel yanlarından bir tanesi kendinizi sürekli geliştirebiliyor olmanız.

Board üzerindeki duruşunuzu düzeltiyor, rüzgar üstü çıkmakla boğuşuyor, ilk zıplamalarınızı yapmaya çalışıyor ya da handlepass deniyor olmanız hiç farketmez.

Biz uzun yıllardır sudayız, yıllardır kendimizi geliştirmeye ve motive etmeye devam ediyoruz. Size de kiteboard seviyenizi ilerletmeniz için, Advance Kiting'in koçluk ve eğitim programları sayesinde yardımcı olmayı çok isteriz.

Kite Sörf Dersi Alaçatı

Başlangıç Programı 

Öğrenmeyi hayal ettiğiniz kiteboard sporuna, Advance Kiting başlangıç programı ile kolay, konforlu ve güvenli bir şekilde adım atabilirsiniz.  

Program, doğru spotu seçmeyi, rüzgarı okumayı ve uçurtma uçurmayı öğreterek başlar. Daha sonra bodydrag ve boardstart eğitimine geçilir. İlk sürüşlerinizi yaptıktan kısa zaman sonra hayal ettiğiniz gibi kiteboard yapmayı öğreneceğinize emin olabilirsiniz.

Kite sörf dersi ileri seviye

İleri Seviye Eğitim

Başlangıç derslerinizi tamamladınız ve kiteboardu öğrendiniz. Ancak bu sporun keşfedilecek daha birçok detayı var. Tüm bu detayları başlangıç programı ile kavramak mümkün değildir.

Advance Kiting ileri düzey eğitimlerine katılarak, zıplamalarınızı geliştirmekten dönüşler yapmaya, ‘old school’ hareketlerden ‘kiteloop’ atmaya kadar birçok konuda kendinizi geliştirebilirsiniz.

Kite Sörf freestyle dersleri alaçatı

Freestyle Dersleri

‘Unhooked’ hareketler yapmak, freestyle rotasyonları ve ‘handlepass’ öğrenmek ya da sörf boardu ile dalgada kiteboard yapmak isteyenler için freestyle koçluğu ideal seçim olacaktır.

Advance  Kiting sizi ihtiyacınız olan tüm tecrübe, ekipman ve motivasyonu sunarak freestyle yapmaya davet ediyor. Sahnenin sizlerde olduğu bu eğitimler ile freestyle yapmak sandığınızdan çok daha hızlı ve kolay olacak.

Advance Kitesurf Alaçatı

Detaylı bilgi için Advance Kiting

bottom of page