Kitesurf Eğitimi

Kite derslerimiz Advance Kiting tarafından verilmektedir.

Başlangıç Seviyesi Kursları 

  • Güvenli ve kısa sürede boardun üzerine çıkıp kaymaya başlayabilmeniz ve ileri seviyelere yönelik sağlam temeller alabilmeniz için hazırlananan başlangıç derslerimiz 100% memnuniyet sağlamaktadır. Tecrübeli eğitmenlerimiz teorik bilgileri doğru ekipmanlarla birlikte, sizlere sunarak temel kite tekniklerini öğreteceklerdir. Dersler boyunca kite surf ekipmanı ve güvenlik sistemleri hakkında temel bilgi sahibi olacaksınız. Kite ile suya girdiğinizde, uçurtma kontrolünü eksiksiz öğrendikten sonra kite ile kaymak için gerekli olan gücü üretebilip kontrol edebilecek seviye geleceksiniz.

  • Bu temel bilgilerin sonrasında güvenli bir şekilde boarda çıkıp ilk sürüşlerinizi gerçekleştireceksiniz. Başlangıç seviyesi kursunun amacı kendinizi ve diğer surfçuleri tehlikeye atmadan, sizleri antrenman yapabilecek seviyeye getirmektir.

 


İleri Seviye Kurslar

 

  • Temel eğitimini almış sporcuları, kendilerini geliştirmek istedikleri stillere göre hazırlanacak eğitimler, tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından en iyi ekipmanlar ile sunulmaktadır. İleri seviye kurslarımız, rüzgar üstü sürüşten, en yeni freestyle hareketlere kadarki geniş yelpazeyi kapsamaktadır.

  • Eğitmenlerle birebir çalışılan kurlarımızda, öncelikle sürüş seviyeniz tespit edilip, hedefleriniz gözden geçirilip, bu hedeflere en etkili şekilde ulaşmanız sağlanmaktadır.

  • Upwind riding, toeside, jumps, air transitions, big air, grabs, one foot, board offs, rotations, railey, sbend, blinds, handlepasses, kite loops, mega loops